best way to buy generic viagra.

Bioteq Biology & Technology – to marka, która łączy w sobie ponad 20-letnie doświadczenie Michel Laboratory, naukowy potencjał specjalistów i ukierunkowane działanie naturalnych komponentów. Bioteq jest synergią współczesnej biotechnologii i tradycyjnej kosmetologii, aktywnie sprzyjających zachowaniu zdrowia, młodości i urody.

Bioteq Biology&Technology – to nie tylko preparaty, produkowane na bazie roślinnych ekstraktów, to wysokiej jakości produkty, które mają ukierunkowane działanie na problemy skóry, włosów i paznokci. Doskonała skuteczność uwarunkowana starannie dobranym składem aktywnych komponentów i biosubstancji, opracowanych przez biotechnologów, farmaceutów i kosmetologów.

 

– w wielu recepturach naszych preparatów znajduje się jednocześnie kilka ekstraktów roślinnych

– preparaty testowane dermatologicznie, badania przeprowadzane pod nadzorem lekarzy specjalistów

– produkcja ściśle dostosowana do bardzo restrykcyjnych międzynarodowych norm jakości ustanowionych przez Unię Europejską

– nasze produkty nie zawierają konserwantów, pestycydów oraz GMO

– w procesach produkcyjnych przestrzegamy norm ochrony środowiska

– nie testujemy na zwierzętach

– w recepturach nie stosujemy roślin zagrożonych.

aprooved

Nasze preparaty spełniają wszystkie standardy GMP, co zostało potwierdzone przyznaniem certyfikatu ISO  22716, a skuteczność działania poświadczona w instytutach badawczych.

Wszystkie rośliny lecznicze, na których zostały oparte receptury, uprawiane w ekologicznych i najbardziej odległych zakątkach naszej planety. Twórcy marki Bioteq, współpracują z najlepszymi i najbardziej egzotycznymi plantacjami w Ameryce Łacińskiej, Afryce, Azji i Europie, co pozwala na tworzenie bardzo skutecznych produktów! W naszym laboratorium badamy unikalne właściwości surowców, dzięki czemu otrzymujemy produkty najwyższej jakości.

ISO-ML-PL1