Bioteq Biology & Technology – to marka, która łączy w sobie ogromne 20-letnie doświadczenie Michel Laboratory, naukowy potencjał specjalistów i ukierunkowane działanie naturalnych preparatów.

Bioteq jest synergią współczesnej biotechnologii i tradycyjnej kosmetologii, aktywnie sprzyjających zachowaniu zdrowia, młodości i urody.

Bioteq Biology&Technology – to nie tylko naturalne preparaty, wyprodukowane na bazie roślin leczniczych. To wysokiej jakości produkty, które mają ukierunkowane działanie na problemy skóry, włosów i paznokci. Doskonała skuteczność uwarunkowana starannie dobranym składem aktywnych komponentów i biosubstancji, opracowanych przez zespół biotechnologów, farmaceutów i kosmetologów.

 

Preparaty Bioteq posiadają takie zalety:

– w całości kontrolowany proces powstawania: od uprawy aktywnych składników po wejście na półki sklepowe

– pochodzenie wyłącznie z certyfikowanych plantacji ekologicznych prowadzonych na wolnych od zanieczyszczeń terenach

– uprawy prowadzone w różnych i często najbardziej egzotycznych częściach świata

– w recepturach biopreparatów można znaleźć jednocześnie kilka lub kilkanaście ekstraktów roślinnych

– produkcja ściśle dostosowana do bardzo restrykcyjnych międzynarodowych norm jakości ustanowionych przez Unię Europejską

– produkty w swej recepturze mają co najmniej 95% substancji naturalnych

– preparaty bezpieczne dla skóry – nie powodują uczuleń i podrażnień

– nie zawierają konserwantów, barwników, pestycydów oraz GMO

– w całym procesie powstania produktu przestrzegane normy ochrony środowiska

– w produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę (nie testowano na zwierzętach), w recepturach nie zastosowane rośliny zagrożone.

aprooved

Nasze preparaty spełniają wszystkie standardy GMP, co zostało potwierdzone przyznaniem certyfikatu ISO  22716, a skuteczność działania poświadczona w instytutach badawczych.

Wszystkie rośliny lecznicze, na których zostały oparte receptury, uprawiane w ekologicznych i najbardziej odległych zakątkach naszej planety. Twórcy marki Bioteq, współpracują z najlepszymi i najbardziej egzotycznymi plantacjami w Ameryce Łacińskiej, Afryce, Azji i Europie, co pozwala na tworzenie bardzo skutecznych produktów! W naszym laboratorium badamy unikalne właściwości surowców, dzięki czemu otrzymujemy produkty najwyższej jakości.

ISO-ML-PL1